درباره ما

Let's build something Amazing together!

درباره آماتریس

آماتریس یک پلتفرم ارائه محتوا است که از سال ۱۴۰۲ به منظور ارائه مطالب تازه ایجاد شده است. این پلفترم از هوش مصنوعی برای بهبود تجربه شما و بررسی تعامل شما با محتوا استفاده می‌کند تا به شما محتوای بهتری ارائه دهد.

تیم آماتریس از چندین متخصص در زمینه های مختلف تشکیل شده است؛ زمینه هایی مانند مهندسی نرم‌افزار، دیجیتال مارکتینگ و زمینه های پزشکی برخی از آنها است. هرچند تیم ما تنها به این بخش ها محدود نمی‌شود و همواره درحال فعالیت به همراه دیگر تیم های فعال در زمینه های مختلف است. درصورتی که شما یکی از اشخاص مایل به همکاری هستید می‌توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

در اینجا به شما این امکان داده می‌شود که به محتوا های سایت دسترسی داشته باشید. به سادگی می‌توانید به طور همزمان چندین مقاله را مشاهده و مقایسه کنید، آنها را ذخیره و اشتراک گذاری کنید. هرچند ممکن است پایگاه داده ما درحال حاضر کامل نباشد اما با جمع آوری اطلاعات مورد نیاز به شما امکاناتی داده می‌شود تا بتوانید محتوا های سایت را بسته به علاقه خود پیدا کنید و دسترسی راحت تری به وبسایت داشته باشید.

تیم ما

تیم ما از افراد با مهارت در بخش های مختلف مانند نرم افزار، طراحی، بازاریابی، پزشکی و... تشکیل شده است. هرچند تیم ما تنها به این افراد محدود نمی‌شود و درحال همکاری با افراد ماهر و با تجربه در زمینه های مختلف هستیم تا پروژه های مورد نظر را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم.

تعامل با دیگر افراد یکی از اولویت های ما است و در پروژه های مختلف با افرادی که بتوانند تجربه، توانایی و دیدگاه خود را به دیگر اعضا بیافزاید همکاری خواهیم کرد؛ چرا که بهبود و ایجاد راه حل های کارآمد یکی از اهداف ما است.

تیم فنی

درصورتی که سوالی دارید یا برای همکاری یا پیشنهادات نیاز به برقراری ارتباط با تیم فنی دارید، با سرپرست بخش مورد نظر در ارتباط باشید: