سیاست حریم خصوصی

پلتفرم آماتریس چیست؟

آماتریس یک پلتفرم ارائه محتوا است که از سال ۱۴۰۲ به منظور ارائه مطالب تازه ایجاد شده است. این پلفترم از هوش مصنوعی برای بهبود تجربه شما و بررسی تعامل شما با محتوا استفاده می‌کند تا به شما محتوای بهتری ارائه دهد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت خواهیم کرد؟

ما به طور مداوم درحال بهبود سیستم ها و محتوای خود هستیم تا خدمات مورد نیاز خود را با کیفیت بیشتر و دقت بالاتر ارائه دهیم. برای رسیدن به این اهداف لازم است برخی از اطلاعات مورد نیاز به صورت مستمر جمع آوری شوند تا به ما در بهبود این سیستم کمک کنند.

- آدرس IP

به وسیله آدرس آیپی شما قادر خواهیم بود هویت شما را شناسایی و داده های شما را بازنشانی کنیم. لازم به ذکر است این کار به تشخیص کاربران در دیگر محیط های پلتفرم کمک خواهد کرد.

- اطلاعات شخصی

با توجه به اولویت بالای امنیت داده های سایت، از درخواست اطلاعات حساس خودداری خواهیم کرد، هرچند درصورت ایجاد حساب و یا عضویت در خبرنامه ممکن است اطلاعاتی مانند نام، ایمیل و درصورت نیاز شماره موبایل از شما درخواست خواهند شد چرا در برخی از موارد خاص ضروری خواهند بود. لازم به ذکر است این اطلاعات به صورت محفوظ باقی خواهند ماند.

- تنظیمات و شخصی سازی

اطلاعات دیگری مانند تنظیمات و شخصی سازی های انجام شده در وبسایت جمع آوری خواهد شد تا به ما در جمع آوری و ایجاد آمار برای بهبود محیط وبسایت کمک کنند.

کوکی ها

یکی از روش های آماتریس برای ارائه خدمات بهتر، جمع آوری اطلاعات است. در این بخش درمورد کوکی ها و اطلاعاتی که به بهبود تجربه شما کمک خواهند کرد و نحوه نگهداری آنها به طور کامل شفاف سازی شده است.

- کوکی چیست؟

کوکی ها اطلاعاتی با حجم بسیار پایین هستند که در دستگاه شما ذخیره می‌شوند و با هر بار بازدید از سایت برای ما ارسال می‌شوند. به وسیله کوکی ها می‌توانیم هویت شما را شناسایی و اطلاعات شما را بازنشانی کنیم.

- چرا از کوکی ها استفاده می‌کنید؟

کوکی ها در این وبسایت به ما کمک می‌کنند بر اساس تعامل شما با وبسایت به شما خدمات مرتبطی ارائه دهیم.

- کوکی هایی که ما استفاده می‌کنیم

تنظیمات و شخصی سازی: شما می‌توانید برخی از عملکرد های وبسایت را بسته به نیاز خود شخصی سازی کنید. ظاهر وبسایت، زبان ها و تنظیمات برخی از این مواردهستند.

اشتراک گذاری داده ها با برنامه های سوم شخص

با توجه به اینکه نگهداری داده ها در اکوسیستم برای ما اولویت بالایی دارد در برخی مواقع ناچار به اشتراک گذاری برخی از آنها با دیگر برنامه های سوم شخص خواهیم بود. درحال حاضر تنها با برنامه های سوم شخص ذکر شده همکاری می‌کنیم:

- چت کریسپ

ما از اپلیکیشن کریسپ برای ارائه پشتیبانی بهتر استفاده می‌کنیم. هنگام ایجاد حساب کاربری در این وبسایت برخی از اطلاعات غیرحساس مانند نام، ایمیل و تصویر آواتار برای Crisp ارسال خواهد شد تا به بهبود روند پشتیبانی کمک کند. درصورتی که هیچ حساب کاربری ندارید در قسمت پشتیبانی از شما به صورت جداگانه اطلاعات مورد نیاز درخواست خواهند شد و درصورت تمایل می‌توانید آنها را وارد کنید.

چگونه از اطلاعات شما نگهداری می‌کنیم؟

با توجه به تعهد ما نسبت به امنیت اطلاعات شما، از نگهداری اطلاعات غیر ضروری خودداری خواهیم کرد و اطلاعاتی که ممکن است حساس به شمار روند و دریافت آنها ضروری باشد، به صورت رمزنگاری شده ذخیره و نگهداری خواهند شد.

حذف حساب کاربری

درصورتی که مایل به حذف حساب کاربری خود از پلتفرم آماتریس هستید از طریق یکی از راه های ارتباطی تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید برخی از اطلاعات شما مانند نوشته ها، ذخیره ها، تاریخچه بازدید و... به طور کامل حذف نخواهند شد. اگرچه حساب کابری شما غیرفعال خواهد شد اما به دلیل حفظ سازگاری و حفاظت از داده ها امکان حذف کامل اطلاعات نیست و برخی از داده های حساب شما باقی خواهند ماند.

حفط و نگهداری داده ها

درحالی که مایل به حذف حساب شما به طور کامل هستیم، برخی از اطلاعات برای حفط داده های خود به دلایل مشخص شده قابل حذف نیستند:

  • اطمینان از یکپارچگی محتوا مانند دیدگاه ها و گفتگو ها
  • حفظ عملکرد و تاریخچه محتوای عمومی، مانند نظرات و مقالاتی که به تعامل کاربران وابسته هستند.